znak

telefon516 414 715
hodinyPo-Pá 7:00-17:00

O nás

Jsme soukromá lékárna základního typu, člen sdružení nezávislých lékáren Pharmapoint a poskytujeme komplexní lékárenskou péči pro širokou veřejnost:

• výdej léků a léčivých přípravků na recept i bez receptu
  • individuální příprava léčivých přípravků
  • prodej doplňků stravy, čajů, léčebné kosmetiky a veterinárií
  • homeopatické konzultace
  • dermoporadenství-partnerská lékárna značky BIODERMA A VICHY
  • bezlepkové potraviny a jejich on-line poptávka
  • výhody věrnostního programu
  • přijímame E-recepty

Pracovníci lékárny jsou kvalifikovaní odborníci v oblasti léků a jsou připraveni s Vámi konzultovat zdravotní problémy, poskytovat informace o správném užívání léků, jejich nežádoucích účincích, poradit při samoléčení a doporučit užívání potravních doplňků, volně prodejných léků i kosmetiky. Nabízíme možnost využívat zajímavé výhody věrnostního programu. Bonusovou kartu si můžete zdarma vyzvednout přímo v lékárně. Naším cílem je spokojený pacient, který se k nám bude rád vracet.

Zaměstnanci

Opouštíte stránky www.lekarnapodnemocnici.cz a odcházíte na externí stránky, za jejichž obsah ručí provozovatel.